Rubriky:

ME 2021

Experiment, který se moc nepovedl. Chaotická blbost, hodnotí legendy bláznivé EURO

30. listopadu 2019 12:16 - Praha

Ještě nikdy nebyli fotbaloví fanoušci tak zmatení. V sobotu večer se v Bukurešti losuje EURO 2020, na němž nebude chybět česká reprezentace. Více než polovina míst ve skupinách je už předem obsazena, na druhou stranu čtyři účastníci ještě nejsou ani známí... Experiment s dvanácti pořadatelskými zeměmi přináší chaos. V přiloženém videu zjistíte, že se nelíbí ani českým fotbalovým legendám.

Sport.cz

Smělý projekt, který přináší spoustu komplikací již před turnajem, a ještě víc jich způsobí v průběhu samotného šampionátu.

Mistrovství se bude hrát po celém kontinentu na počest 60. výročí evropských šampionátů. Aleksander Čeferin, současný předseda UEFA, bizarní narozeninovou party zdědil při svém nástupu do funkce. A podle zákulisních informací ji nehodlá už nikdy víc připustit.

Los EURO 2020: Návrat do Wembley! Češi jdou v ostrovní skupině proti Anglii a Chorvatsku

Nezamlouvá se ostatně ani českým internacionálům. Experiment, který se moc nepovedl. Chaos. Blbost. Tak a podobně se v anketě Sport.cz vyjadřují.

Kouč Šilhavý před losem ME 2020

FAČR

Podstatné však je, že se turnaje posedmé v řadě zúčastní i česká reprezentace. Legendy mají dobrý pocit, jak současný nároďák drží při sobě, což je předpoklad úspěchu.

Jejich názory si poslechněte v našem videu.

dos, zp, jzb, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..