Rubriky:

ME 2021

Nizozemský trenér Koeman musel do nemocnice se srdečními problémy

4. května 2020 06:04 - Amsterdam

Začalo to projížďkou na kole a skončilo v nemocnici. Trenér nizozemské fotbalové reprezentace a bývalý slavný obránce Barcelony Ronald Koeman musel být v neděli hospitalizován kvůli akutním problémům se srdcem. Podle televize NOS se bývalému vynikajícímu obránci udělalo nevolno po jízdě na kole, kdy začal pociťovat silnou bolest na hrudi.

 

ARMANDO FRANCA, ČTK/AP

Sedmapadesátiletého Koemana převezla do amsterdamské nemocnice sanitka. Jeho stav je po srdeční kateterizaci stabilizovaný a v pondělí bude zřejmě propuštěn domů, řekla nizozemským médiím fotbalistova manželka Bartina.

Koeman trénuje nizozemskou reprezentaci dva roky a dovedl ji na mistrovství Evropy, jež bylo kvůli koronavirové pandemii odloženo na příští rok. Během aktivní kariéry triumfoval Koeman s Nizozemskem na EURO 1988 a v dresech Eindhovenu a Barcelony vyhrál Pohár mistrů evropských zemí, který byl předchůdcem Ligy mistrů.

mm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..