Rubriky:

ME 2021

UEFA odložila výkonný výbor, který měl řešit přeložené EURO 2020

18. května 2020 21:34 - Londýn

Evropská fotbalová unie UEFA odložila zasedání výkonného výboru z 27. května na 17. června. Důvodem jsou nedořešené záležitosti týkající se některých hostitelských měst mistrovství Evropy, které bylo kvůli pandemii koronaviru přeloženo z letošního léta na příští rok.

 

Vincent West, Reuters

Šampionát se má při příležitosti 60. výročí hrát poprvé ve dvanácti městech ve 12 zemích po celém kontinentu, uskutečnit by se měl od 11. června do 11. července. Předseda UEFA Aleksander Čeferin ale minulý týden připustil, že by se mohl počet hostitelů snížit, pokud by v některých zemích nebyly podmínky příznivé.

Podle původních plánů mají zápasy hostit Londýn, Mnichov, Řím, Baku, Petrohrad, Budapešť, Bukurešť, Amsterodam, Bilbao, Glasgow, Dublin a Kodaň. Čeferin minulý týden naznačil, že u tří měst zůstává zatím otazník. Podle informací médií je jedním z nich španělské Bilbao. Konečné rozhodnutí by mělo padnout právě na zasedání výkonného výboru UEFA.

Podle Čeferina může hostit odložené Euro méně zemí

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..