Živě

Pobavilo to celý svět. Míč na hrací plochu přivezlo autíčko na dálkové ovládání

12. června 2021 10:35 - Řím

Je toho plný internet. Novinka na EURO se postarala o rozruch na sociálních sítích před začátkem prvního utkání na mistrovství Evropy. Před samotným hvizdem totiž přijelo na trávník autíčko na dálkové ovládání, jenž přivezlo míč.

 

Reuters

Před začátkem zápasu mezi Tureckem a Itálií zazpíval italský operní zpěvák Andrea Bocelli, ikonickou Nessun Dorma a zahájil tak evropský šampionát. Pokud jde ale o zábavu, tak o tu se postaralo malé auto značky Volkswagen, které dovezlo míč až na hrací plochu k hlavnímu rozhodčímu Dannymu Makkeliemu.

Jeden fanoušek tweetoval: „Malé auto na dálkové ovládání, které dopravilo míč na hřiště, je zatím můj oblíbený okamžik # EURO2020 a nemyslím si, že bude překonán."

Italský obránce Giorgio Chiellini také nedokázal skrýt svůj smích, když vůz dorazil na hřiště a odlehčil tak atmosféru před dlouho očekávaným úvodním zápasem.

Německý výrobce automobilů Volkswagen je jedním ze sponzorů letošního ročníku mistrovství Evropy.

EURO 2021

Mistrovství Evropy ve fotbale, jež se původně mělo hrát již před rokem, začíná 11. června a končí 11. července. EURO hostí jedenáct zemí, Česká fotbalová reprezentace postoupila ze skupiny z třetího místa a v osmifinále přehrála Nizozemsko. Finále šampionátu se hraje v legendárním Wembley.

nik, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..