Živě

Konec přesouvání lahví sponzorů? Ruský trenér svou reakcí pobavil všechny

18. června 2021 11:02 - Petrohrad/Praha

Portugalská hvězda zřejmě ani netušila, co svým gestem způsobí. Cristiano Ronaldo během tiskové konference schoval lahve Coca-Coly, jednoho z hlavních sponzorů EURO, a vyzval, ať lidé pijí vodu. Poté francouzský záložník Pogba schoval lahev piva Heineken. UEFA pak přesouvání lahví zakázala. Reakce ruského trenéra Stanislava Čerčesova všechny pobavila.

 

Anton Vaganov, ČTK/AP

Přestože pád akcií nápojového giganta, který byl zkraje týdne spojován právě s Ronaldovým gestem, způsobila spíš výplata dividend, způsobil portugalský fenomén mimořádný rozruch.

Stejné gesto předvedl i italský útočník Manuel Locatelli. Francouzský záložník Paul Pogba zase schoval lahev piva Heineken, jelikož je praktikujícím muslimem. To, že pivo bylo nealkoholické, zřejmě přehlédl. UEFA poté vyzvala hráče, aby lahve sponzorů turnaje přestali schovávat.

Zvídavý novinář se zeptal na názor na tyto kauzy ruského trenéra Stanislava Čerčesova, před kterým rovněž na tiskovce stály dvě lahve Coly. Ten zareagoval po svém. Efektně si jednu z nich otevřel o druhou a s chutí se napil. Pobavil sebe i všechny v sále.

Ne, raději vodu! Ronaldo vyběhl se sponzorem EURO

Žádné další přesouvání lahví od sponzorů, vyzvala fotbalisty UEFA

bp, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..