Skotské úřady zaznamenaly 2000 případů koronaviru souvisejících s ME

30. června 2021 15:26 - Glasgow

Skotské úřady zaznamenaly téměř 2000 případů nákazy koronavirem související s fotbalovým mistrovstvím Evropy. Infikovaní lidé sledovali zápasy na stadionech, veřejných shromážděních, v hospodách nebo soukromých domech.

 

gv, Sport.cz

Data pocházejí z prvních dvou týdnů Eura, kdy skotská reprezentace hrála dva zápasy v Hampden Parku v Glasgow a jeden duel v Londýně proti domácí Anglií. Skotský úřad veřejného zdraví uvedl, že z 1991 nakažených lidí cestovalo 1294 na zápas do Anglie, přičemž pouze 397 z nich bylo ve Wembley.

Pětapadesát případů má souvislost s fanzónou v Glasgow, 38 pozitivních testů se týkalo účastníků zápasu Skotsko - Chorvatsko a 37 zahajovacího duelu Skotsko - Česko. Pro skotské fotbalisty turnaj skončil po základní skupině.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..