Věštba ve prospěch Anglie. Ukrajinu slepice zneuctila

3. července 2021 15:13 - Londýn/Praha

Stalo se to bizarní tradicí fotbalových šampionátů. Zvířecí věštby výsledků jednotlivých utkání zaplavují internet i během letošního EURO. Britský deník Sun má pro humorné články se zmiňovanou tématiku dokonce vlastní slepici. Novináři jí dali jméno Kyjev a nechali jí předpovědět, kdo vyhraje sobotní čtvrtfinále mezi Anglií a Ukrajinou. Opeřenec nakonec zvolil ostrovní reprezentaci, ukrajinskou stranu přitom prachsprostě zneuctil.

 

Robert Perry, Reuters

Angličané změří síly s výběrem Andreje Ševčenka v sobotu večer. Většina fanoušků na Ostrovech nemá o výsledku utkání pochyb, nemalá část z nich už se vzhledem k schůdnosti potenciálních soupeří vidí ve finále.

O výsledku sobotního klání má jasno i slepice jménem Kyjev. Ta si jako věštbu mezi reprezentacemi měla vybrat z misek se zrním, u nichž byly umístěny vlajky čtvrtfinálových soupeřů.

Slípka vybrala tu anglickou, misku s ukrajinskou vlajkou přitom pokálela. Fanoušci Albionu větří ukrajinský debakl.

pb, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..