Krásné gesto anglického reprezentanta. Fanynka neudržela slzy

8. července 2021 17:38 - Londýn/Praha

Středeční semifinálový zápas na fotbalovém EURO mezi Anglií a Dánskem vyvolal velké emoce. Ať už na straně Angličanů, kteří jsou z vítězství stále v euforii, nebo na straně Dánů, kteří prohru berou jako velkou křivdu. Moment, který nastal po zápase, snad na chvíli obměkčil srdce obou znepřátelených stran.

 

Catherine Ivill, ČTK/AP

Situaci zachytil jeden z anglických fanoušků. Na videu, které natočil, je vidět malá dívka, která mává svým hrdinům, když vtom k ní ze hřiště zamířil dvaadvacetiletý reprezentant Mason Mount, který jí věnoval svůj dres.

Dívenka byla radostí bez sebe, slzy štěstí se jí kutálely po tváři, když se s otevřenou pusou údivem vrhla ke svému otci, který byl dojatý spolu s ní. Fanoušek na sociálních sítích toto video sdílel se slovy: „Tenhle moment mě dostal."

Fotbalisté Anglie postoupili do velkého finále poprvé po 55 letech. V ochozech jim fandila řada celebrit, mimo jiné i britský premiér Boris Johnson a princ William.

bp, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..