Živě

Italský brankář Donnarumma si nechal po ME vytetovat obrázek vítězné trofeje

16. července 2021 15:15

Italský brankář a čerstvý mistr Evropy Gianluigi Donnarumma si nechal na oslavu nedávného titulu vytetovat na levé předloktí obrázek vítězné trofeje. Dvaadvacetiletý fotbalista, který byl rovněž vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, se novým přírůstkem pochlubil na instagramu.

 

Facundo Arrizabalaga, Reuters

Brankář Paris St. Germain inkasoval na turnaji jen čtyři branky v sedmi zápasech a ve finále s Anglií v penaltovém rozstřelu chytil pokusy Jadona Sancha a Bukayo Saky, zatímco Marcus Rashford trefil tyč. Itálie tak získala první titul po 53 letech,

Donnarumma dosud za reprezentaci nastoupil k 33 zápasům. Po mistrovství Evropy podepsal pětiletou smlouvu s Paris St. Germain, kam zamířil jako volný hráč po odchodu z AC Milán.

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..