Bývalý kanonýr Balakov jako trenér sny nemá

23. listopadu 2006 10:02 - LIBEREC

Byl hvězdou německé bundesligy, ve čtvrtek Bulhar Krasimir Balakov povede Grasshoppers proti fotbalistům Liberce. V jednačtyřiceti zažívá úspěšnou trenérskou štaci.

"Je překvapení, že jsme tak daleko," připomínal cestu svého celku až z letního Intertoto cupu. "Rádi bychom dál, ale nesmíme v Liberci zaváhat," přemítal dobrý známý českého útočníka Kuky z dob angažmá ve Stuttgartu.

"Ale na Liberec jsem se ho neptal. Od Čecha v tomto případě nemůžu chtít informace," smál se famózní exekutor přímých kopů. Vyřadil jimi kdysi i Slavii. Předvádí je v tréninku i svým svěřencům?

"Příprava je důležitá, ale je třeba i talent," pravil nejslavnější muž současných Grasshoppers. Sní o tom, že jeho dosavadní zářivá kariéra bude pokračovat i na lavičce? "Sny můžete mít jako hráč, ne při tak tvrdé práci, jako je trénování."

vap, Právo

Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..