Kouč Genku Clement po bezbrankové remíze: Dobře jsme věděli, jak je Slavia silná

14. února 2019 22:05 - Praha

Kouč čtvrtečního soupeře Slavie Genku Philippe Clement byl s dělbou bodů v Edenu spokojený, ale přiznal: „S výsledkem jsme spokojení, ale raději bych bral remízu 1:1 nebo 2:2. Se vstřeleným gólem by to pro nás bylo v odvetě příští čtvrtek lepší. Takhle jsou šance stále vyrovnané padesát na padesát."

 

Michal Kamaryt, ČTK

Hra Slavie ho prý nezaskočila. „Hodně jsme ji po losu sledovali a učili se, jak hraje. Naši fanoušci ji neznají, ale my jsme dobře věděli, jak je silná, že to je kvalitní evropský tým. Má ve svém středu řadu zkušených hráčů mezi pětadvaceti a třiceti roky, kteří jsou fotbalově i velice silní. My jsme se na ně ale dobře připravili," konstatoval.

Nejen trenéra Trpišovského překvapilo, že Clement nenasadil ofenzívního záložníka Alejandra Pozuela, tvůrce hry, o něhož má velký zájem Arsenal.

Milan Škoda po remíze Slavie s Genkem

Sport.cz

„Příležitost dostal mladý Ivan Fiolič, byl to jeho první zápas v Evropské lize a jeden z prvních s týmem. Měl i šanci dát gól. Nezlobím se na něj. U Pozuela nešlo o nic, co by se týkalo, řečí, že s námi nechce hrát a chce pryč. Mluvil jsem s ním, není to pravda. Určitě pro nás bude ještě hodně platný," vysvětlil kouč.

Pochvaloval si také, že jeho tým přidal po změně stran na agresivitě a vytvořil si několik šancí. „Na to jsme hráče připravovali, aby takhle hráli a zvládli těžký zápas. Škoda, že jsme nedali gól, ale věřím, že v odvetě to napravíme," zdůraznil kouč Genku Clement.

Brankář Ondřej Kolář po remíze Slavie s Genkem

Sport.cz

Trenér Jindřich Trpišovský po remíze Slavie s Genkem

Sport.cz

kft, Sport.cz, Právo

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..