Sevillu už sešívaní nevyřadí, míní bookmakeři i sázkaři

7. března 2019 08:43 - Praha

Sešívaní stojí proti velkému favoritovi. Fotbalisté Slavie se ve čtvrtek představí v osmifinále Evropské ligy na horké španělské půdě. FC Sevilla v brance s českým reprezentačním gólmanem Tomášem Vaclíkem v prvním kole vyřazovací části v pohodě přehrála Lazio Řím, v lize však z posledních deseti duelů naplno bodovala jedinkrát. Sevilla je každopádně s kurzem 1,23:1 jasným favoritem na postup a o konci sešívaných v pohárové Evropě je přesvědčeno i 95 % českých sázkařů.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Karty před úvodním duelem jsou jasně rozdané. Domácí Sevilla velký favorit, hostující Slavia outsider. Rozhodně půjde o nejsázenější zápas čtvrtečního programu Evropské ligy.

„Za prvé je ve hře český klub, což vždy sázkaře láká, a za druhé je jasně daný favorit - outsider," říká Petr Urbanec, bookmaker Tipsportu.

Rozdíl mezi oběma kluby lze ukázat také na kurzech na vítěze zápasu a celé Evropské ligy. Zatímco triumf Slavie na hřišti v Seville je ohodnocen vysokým kurzem 8,56:1, možnost, že Sevilla vyhraje celou EL, má kurz „jen" 6,5:1 (kurz na celkové vítězství Slavie v EL je 100:1).

Zkušený tým nic nepodcení

„Slavia aktuálně produkuje velmi slušný komplexní fotbal, kterým zaskočila i favorizovaný Genk. Rychlým, důrazným a fyzicky náročným stylem sešívaní svého belgického soupeře zejména v odvetě dokonale rozložili, Sevilla ale na něco podobného bude připravena," varuje Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

„Španělský klub má v domácí soutěži dílčí potíže, což by se ale nemělo zásadně projevit. Sevilla Evropskou ligu vyhrála hned pětkrát, z toho třikrát za posledních pět let. Trenér Pablo Machín dostal od vedení nůž na krk, jeho zkušený tým nic nepodcení a v domácím prostředí by mohl zvítězit i vícebrankovým rozdílem," míní Hanák.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161612369955644

dos, Sport.cz

Postoupí Slavia do čtvrtfinále Evropské ligy?


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas hostí Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..