Rubriky:

Evropská liga

Živě

Trenér Slavie měl po postupu na krajíčku: Nemůžu mluvit, jsem úplně dojatej

15. března 2019 14:19 - Praha

Čtvrteční pohádka pražské Slavie, která po dramatickém průběhu nakonec vyřadila španělskou Sevillu z Evropské ligy, nejspíš zůstane v srdcích a myslích jejích příznivců zapsána hodně dlouho. Fanoušky u televizních obrazovek však v památný večer nezaujalo pouze dění na hřišti, ale také to v pozápasovém studiu České televize. V něm byl totiž hostem Zdeněk Houštecký, jeden z asistentů trenéra Trpišovského. Ten byl v Seville vykázán na tribunu, nemohl v odvetě sedět spolu s ostatními členy týmu na lavičce a bylo tedy možné, aby se zúčastnil televizního studia spolu s Erichem Brabcem a Pavlem Čapkem.

 

Slavia.cz

A po zápase bylo vidět, jak moc je jeden z trenérů dojatý. Houštecký téměř nebyl schopen slova, hlas se mu lámal a měl slzy v očích. „Já jsem úplně vyřízenej z toho," soukal ze sebe Houštecký. „Já nemůžu mluvit, já jsem z toho úplně dojatej. Jsem teď prostě nepoužitelnej," dával průchod svým emocím ve studiu České televize Trpišovského asistent.

„Tady lidi odcházeli a my jsme se otáčeli a říkali jsme: Proč odcházejí?" nechápal kouč fanoušky, kteří stadion opouštěli poté, co Sevilla vstřelila gól na 3:2. „To je neuvěřitelný, co se nám povedlo," rozplýval se. „Jako já sundám tu čepici a jako fakt dolů. Já nemám slov," zakončil svůj emotivní projev Houštecký, který při svých slovech smekl a svoji čepici hodil na stůl.

Jeho emocím se nelze divit. Slavia vyřadila Sevillu, tým, který v posledních pěti letech Evropskou ligu třikrát ovládl, navíc španělskému celku ve dvou zápasech dokázala dát hned šest gólů a ani v jednom z nich s favoritem neprohrála. Nyní se tak může těšit na čtvrtfinálové dvojutkání s londýnskou Chelsea. Tu jí přisoudil páteční los.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161646097505644

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..