Rubriky:

Evropská liga

Živě

Fanoušky Arsenalu s Mchitarjanovým dresem zastavila policie

29. května 2019 10:53 - Baku

Policie v Baku zastavila dva fanoušky Arsenalu, kteří na sobě měli dres Henrika Mchitarjana. Arménský fotbalista neodcestoval do dějiště finále Evropské ligy kvůli obavě o svoji bezpečnost, neboť jeho země kvůli konfliktu o Náhorní Karabach neudržuje s Ázerbájdžánem diplomatické vztahy. Zápas mezi Arsenalem a Chelsea se uskuteční dnes od 21 hodin (vysílá ČT Sport, online reportáž na Sport.cz).

sntv

Video zachytilo dva příznivce Kanonýrů na procházce parkem, kde je zastavil policista. Po komunikaci přes vysílačku spolu s dalšími dvěma kolegy nechal fanoušky jít.

Mchitarjan během angažmá v Dortmundu už v roce 2015 vynechal kvůli obavám o bezpečnost utkání Evropské ligy s Gabalou. Do Ázerbájdžánu neodcestoval třicetiletý kapitán arménské reprezentace ani loni v říjnu, kdy tam Arsenal hrál zápas skupiny Evropské ligy s Karabachem, přestože UEFA nabídla pomoc s vízy.

Mchitarjan kvůli obavám o bezpečnost nebude hrát finále EL v Baku

K účasti ve finále ho nepřesvědčilo ani prohlášení ázerbájdžánského ministerstva zahraničí, že v zemi se už velkých akcí zúčastnilo mnoho arménských sportovců, a že sport a politika jsou oddělené oblasti.

ČTK

  Los 3. předkola Evropské ligy konec
20190722T14:00:00+0200
vs.
vs.

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..