Živě

Vzkaz pro Čecha a spol.: Fanoušci na vás budou hrdí. Kanonýři do toho, máte na trofej, říká Rosický

29. května 2019 15:57 - Praha

V Arsenalu už česká legenda nějakou chvíli nepůsobí, před finále Evropské ligy se ale Tomáš Rosický rozparádil a poslal svému bývalému klubu vzkaz přes sociální sítě. Podle něj by večer měl večer slavit Petr Čech se svými parťáky. Radost by měl současný sportovní ředitel fotbalové Sparty dvojnásobnou. Pokud v Baku uspějí Kanonýři, dočkají se Letenští přímého postupu do základní skupiny Evropské ligy. „Máte na to získat trofej," povzbudil kamarády.

 

Twitter Arsenal FC

Rosický byl hráčem Arsenalu v letech 2006 až 2016, odkopal v jeho dresu 170 utkání, takže je jasné, že má Kanonýry v srdci. Když teď čeká Gunners v Baku finále Evropské ligy proti Chelsea, neváhal Rosa ukázat, že bývalým parťákům pořád drží palce.

„Jsem si absolutně jistý, že můžete udělat všechny fanoušky Arsenalu šťastné a hrdé. Budou na vás pyšní. Pojďme do toho Kanonýři, máte na to," stojí ve vzkazu, který svítí na twitterovém účtu Gunners společně s odkazem vzkaz od Super Toma.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..