Rubriky:

Evropská liga

Živě

Vzkaz pro Čecha a spol.: Fanoušci na vás budou hrdí. Kanonýři do toho, máte na trofej, říká Rosický

29. května 2019 15:57 - Praha

V Arsenalu už česká legenda nějakou chvíli nepůsobí, před finále Evropské ligy se ale Tomáš Rosický rozparádil a poslal svému bývalému klubu vzkaz přes sociální sítě. Podle něj by večer měl večer slavit Petr Čech se svými parťáky. Radost by měl současný sportovní ředitel fotbalové Sparty dvojnásobnou. Pokud v Baku uspějí Kanonýři, dočkají se Letenští přímého postupu do základní skupiny Evropské ligy. „Máte na to získat trofej," povzbudil kamarády.

 

Twitter Arsenal FC

Rosický byl hráčem Arsenalu v letech 2006 až 2016, odkopal v jeho dresu 170 utkání, takže je jasné, že má Kanonýry v srdci. Když teď čeká Gunners v Baku finále Evropské ligy proti Chelsea, neváhal Rosa ukázat, že bývalým parťákům pořád drží palce.

„Jsem si absolutně jistý, že můžete udělat všechny fanoušky Arsenalu šťastné a hrdé. Budou na vás pyšní. Pojďme do toho Kanonýři, máte na to," stojí ve vzkazu, který svítí na twitterovém účtu Gunners společně s odkazem vzkaz od Super Toma.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..