Rubriky:

Evropská liga

Skandální. Zcela nepřípustné! Anglického experta vytočila hvězda Celtiku v duelu se Spartou

6. listopadu 2020 13:31 - Glasgow/Praha

Rozčarování v řadách slavného Celtiku Glasgow po debaklu se Spartou v Evropské lize dal korunu norský křídelník Mohamed Elyounoussi, jehož kamery během utkání odhalily, jak po vystřídání v 59. minutě usedl na tribunu a cosi řeší na svém telefonu, aniž by se věnoval dění na trávníku. Jeho jednání totálně vytočilo jak kouče, tak experty.

 

Pascal Rossignol, Reuters

Náhradník za Elyounoussiho Leigh Griffiths dal jediný gól domácích, který ale byl jen hodně chabou náplastí na obrovské zklamání.

Nasupený kouč Neil Lennon ihned po utkání ujišťoval, že chování svého svěřence bude řešit. „O tohle se fakt postarám," ujišťoval.

Když bývalý hráč Celtiku Chris Sutton v roli televizního spolukomentátora viděl chování svého nástupce v barvách milovaného klubu, nešetřil těmi nejhoršími odsudky.

Jeden z nejhorších výkonů, co jsem v Celtiku, běsní Lennon. Hráče si podá

„Hráči mě nejvíc zklamali svým přístupem. Hraje se takový zápas a já vidím hráče, jak je v hledišti na telefonu? No, to je totálně neakceptovatelné. Prostě skandální. Zajímá ho vůbec, co se děje? Okamžitě bych mu dal pokutu minimálně ve výši dvoutýdenního platu," soptil Sutton.

„Roky jsem sedával v šatně vedle Neila Lennona a dobře vím, jak se ho tahle věc dotkne. Přeci jsou v tom všichni společně, pořád se mluví o týmové morálce, ale má něco takového společného s týmovou morálkou? Vždyť je to sobecké. Je to egoistický individualista, kterému je zbytek týmu jedno. To je absolutně nepřijatelné," dodal Sutton.

Ostuda a trapas! Ostrovní média slavný Celtic po debaklu se Spartou nešetří

Sám hráč se za své jednání omluvil. „Jen jsem telefon na chvíli vyndal z kapsy, abych se podíval na průběžný výsledek druhého zápasu naší skupiny AC Milán - Lille. V každém případě to bylo od mě hloupé, že jsem se dostal do takové situace. Přijmu jakýkoliv případný trest," cituje hráče norský list VG.

roj, Sport.cz

  1:3 Nice - Slavia 1:3   dohráno
20201126T21:00:00+0100
Nice vs. Slavia
Nice vs. Slavia
Nice
Slavia
  0:2 Liberec - Hoffenheim 0:2   dohráno
20201126T18:55:00+0100
Liberec vs. Hoffenheim
Liberec vs. Hoffenheim
Liberec
Hoffenheim
  4:1 Sparta - Celtic 4:1   dohráno
20201126T18:55:00+0100
Sparta vs. Celtic
Sparta vs. Celtic
Sparta
Celtic

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..