Rubriky:

Evropská liga

Liverpoolu pomáhá k lepším výsledkům týmový dýdžej Kuijt

23. února 2011 16:31 - LIVERPOOL

Mnozí se domnívají, že za zlepšenými výsledky fotbalistů Liverpoolu v posledních týdnech stojí příchod trenéra Kennyho Dalglishe. Ve skutečnosti na tom prý má hlavní zásluhu nizozemský útočník Dirk Kuijt a jeho hudební vkus. Podle klubového webu Liverpool neprohrál od té doby, co se Kuijt začal starat o hudbu v kabině.

 

Phil Noble, Reuters

Liverpool naposledy podlehl 12. ledna Blackpoolu, poté se role DJ týmu ujal Kuijt a Reds v následujících sedmi duelech nepoznali hořkost porážky. Naposledy uhráli bezbrankovou remízu s pražskou Spartou v Evropské lize, s níž sehrají ve čtvrtek domácí odvetu.

"Je pravda, že od chvíle, kdy jsem svůj iPod zapojil do přehrávače v kabině a začal jsem pouštět nahrávky, které doma speciálně vybírám pro naše zápasy, tak jsme ještě neprohráli," řekl Kuijt pro klubový web. "Teď mi kluci nedovolí s tím přestat, protože jsme všichni docela pověrčiví," dodal.

A jaká že hudba pomáhá Liverpoolu k lepším výsledkům? "Pouštím Kings of Leon, The Killers nebo Amy Winehouse a podobně. Po rozcvičce před zápasem však zazní i You'll never walk alone. Naše hymna nás vždycky sjednotí jako tým," poznamenal Kuijt.

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..