Pět fotbalistů Rangers bylo vyřazeno z týmu za účast na večírku

17. února 2021 16:46 - Glasgow

Pět fotbalistů Glasgow Rangers bylo vyřazeno z týmu za porušení koronavirových pravidel a čeká je pokuta. Britská média uvedla, že hráči se v Glasgow účastnili večírku, který ukončil zásah policie.

 

@ facebook Glasgow Rangers

Proti hygienickým pravidlům se provinili záložník Bongani Zungu, obránci Nathan Patterson a Calvin Bassey, útočník Dapo Mebude a brankář Brian Kinnear. Trenér Rangers Steven Gerrard uvedl, že ho chování jeho svěřenců zklamalo.

"Budeme to řešit interně a hráči dostanou pokutu. Byli vyřazeni z týmu na dobu, co budou v izolaci, a až to bude možné, promluvím si s každým z nich tváří v tvář," řekl Gerrard klubové televizi den před zápasem Evropské ligy proti Antverpám. "Osobně se tím cítím zklamaný, ale snažím se jít dál a připravit tým na velký zápas proti Antverpám," dodal bývalý dlouholetý kapitán Liverpoolu.

Leicesteru se před zápasy se Slavií zranil obránce Justin

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: