Plzeň jde na Lyon v sestavě s Hubníkem a Kovaříkem

13. března 2014 20:01 - Lyon

Trenér fotbalistů Plzně Dušan Uhrin mladší se před úvodním zápasem osmifinále Evropské ligy na hřišti Lyonu rozhodl mírně zamíchat sestavou a od začátku pošle na hřiště Romana Hubníka a Jana Kovaříka. Z obvyklé jarní sestavy naopak vypadli Radim Řezník a Michal Ďuriš.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Oproti nedělnímu ligovému zápasu se Spartou se do základní sestavy vrací také pravý záložník Milan Petržela, Stanislav Tecl se tak vrátí do útoku místo Tomáše Wágnera. Jinak Uhrin spoléhá na tradiční opory.

Sestavy:
Lyon: A. Lopes - M. Lopes, Biševac, Untiti, Dabo - Gonalons, Fofana, Mvuemba - Malbranque - Lacazette, Briand.
Plzeň: Bolek - Hubník, Čišovský, Procházka, Limberský - Hořava, Horváth - Petržela, Kolář, Kovařík - Tecl.

Hubník nastoupil už v minulém zápase Evropské ligy na hřišti Šachtaru Doněck, tehdy však nalevo nahradil potrestaného Davida Limberského. Nyní se přesouvá napravo. Uhrin chce zřejmě využít jeho sílu ve vápně při standardních situacích.

Také trenér Lyonu Rémi Garde překvapil, když od začátku neposlal do hry útočníka Bafétimbiho Gomise. Místo druhého nejlepšího střelce týmu bude hrát rychlostní typ útočníka Jimmy Briand.

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: