Rubriky:

Evropská liga

Soupeř Sparty v předkole EL zbrojí! Do brány přivedl zkušeného reprezentanta

24. července 2017 18:44 - Bělehrad

Fotbalisty Crvene Zvezdy Bělehrad, které ve čtvrtek čeká úvodní utkání 3. předkola Evropské ligy s pražskou Spartou, posílil brankář Milan Borjan. Kanadský reprezentant přišel z Ludogorce Razgrad a se srbským celkem podepsal podle agentury Reuters tříletou smlouvu.

 

Twitter Red Star Belgrade

Devětadvacetiletý Borjan přišel do Crvene Zvezdy jako náhrada za jedničku Filipa Manojloviče, který v pátek přestoupil do španělského Getafe. Na soupisce bělehradského klubu jsou také dvaatřicetiletý Damir Kahriman a devatenáctiletý Aleksandar Stankovič.

"Hrát za Crvenou Zvezdu byl můj celoživotní sen. Ludogorec je sice finančně silnější než Crvena Zvezda, ale ne všechno je o penězích," uvedl Borjan, který naposledy chytal v pátek za Kanadu ve čtvrtfinále mistrovství střední a severní Ameriky proti Jamajce (1:2).

"Mám zápasový rytmus a jsem připraven okamžitě nastoupit," uvedl Borjan, jenž by mohl za Crvenou Zvezdu debutovat ve čtvrtek proti Spartě. "Přišel jsem jako posila a také s tím, že bych chtěl být brankářskou jedničkou," dodal rodák z chorvatského Kninu.

ČTK

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..