Fotbalisté PSG v lize prohráli s Bordeaux

Fotbalisté Paris St. Germain, soupeři Mladé Boleslavi v Poháru UEFA, prohráli v sobotu ve francouzské lize na domácím hřišti 0:2 s Bordeaux a v tabulce klesli na 13. místo. Hosté, kteří se stále musejí obejít bez zraněného Vladimíra Šmicra, se naopak posunuli na sedmou příčku.

Bod za remízu 2:2 vybojovali v duelu s Lorientem fotbalisté Monaka. V týmu domácích odehrál 70 minut Jaroslav Plašil, druhý český reprezentant Jan Koller stále léčí zranění zadního stehenního svalu na pravé noze.

Až na poslední dvě minuty se dostal na hřiště Marek Heinz, jehož St. Etienne zvítězilo nad Nice 2:1. Svěřenci trenéra Ivana Haška si tak polepšili na páté místo a jsou jen o bod za druhým Lille. To dnes remizovalo bez branek v Sochaux a na vedoucí Lyon ztrácí už dvanáct bodů.

Francie - 14. kolo
Sochaux - Lille 0:0, Monako - Lorient 2:2 (8. Yaya Touré, 49. Menez - 22. Namouchi, 48. Le Pen), Nancy - Troyes 1:0 (76. Puygrenier), Sedan - Lyon 0:1 (79. vlastní Abdou), Rennes - Le Mans 1:1 (88. Marveaux - 45. Sessegnon), Paris St. Germain - Bordeaux 0:2 (27. Wendel, 86. Laslandes), St. Etienne - Nice 2:1 (19. Piquionne, 26. Feindouno - 46. Rool), Lens - Nantes 2:0 (1. Coulibaly, 82. Seydou Keita).