PSG porazil Angers a ve francouzské lize i potřetí vyhrál

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain vyhráli i třetí zápas v nové sezóně francouzské ligy. Obhájci mistrovského titulu doma porazili Angers 3:1, když se trefili všichni tři elitní útočníci Édinson Cavani, Kylian Mbappé a Neymar.

Dal jsem gól, to jsem já. Neymar mohl slavit. Fotbalisté Paris St. Germain vyhráli i třetí zápas v nové sezóně francouzské ligy.

Uruguayec Cavani, který nastoupil poprvé od zranění lýtka ze světového šampionátu, otevřel skóre ve 12. minutě. Za dalších deset minut sice vyrovnal Mangani z penalty, ale hosté remízu udrželi jen do konce první půle.

Krátce po změně stran vrátil pařížskému favoritovi náskok povedeným volejem Francouz Mbappé a devatenáctiletý mistr světa ještě v 66. minutě připravil třetí gól pro Brazilce Neymara.

PSG tak uspěl i ve čtvrtém soutěžním utkání aktuálního ročníku pod novým trenérem Thomasem Tuchelem. Jeho svěřenci navíc pokaždé dali minimálně tři branky.

Francouzská fotbalová liga - 3. kolo:
Paris St. Germain - Angers 3:1 (12. Cavani, 51. Mbappé, 66. Neymar - 22. Mangani z pen.)
Amiens - Remeš 4:1 (67. a 73. Konaté, 22. Gnahoré, 58. Ghoddos - 84. Cafaro)
Montpellier - St. Etienne 0:0
Nantes - Caen 1:1 (80. Sala z pen. - 37. Crivelli)
Nice - Dijon 0:4 (86. a 90.+2 Keita, 67. Aguerd, 83. Haddadi)
Toulouse - Nimes 1:0 (80. Gradel z pen.)