Aston Villa chce Defoea, s Barošem už asi nepočítá

23. listopadu 2006 13:27 - LONDÝN

Aston Villa se podle britského listu Daily Mirror chystá v lednu nabídnout sedm miliónů liber (téměř 290 miliónů korun) za útočníka Jermaina Defoea, což by znamenalo další signál, že birminghamský klub už nepočítá s českým fotbalistou Milanem Barošem. Anglický reprezentant Defoe je oblíbencem trenéra Aston Villy Martina O'Neilla, pod nímž Baroš v poslední době nedostává šanci.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Čtyřiadvacetiletý Defoe je v podobné situaci v Tottenhamu, kde kouč Martin Jol sází spíš na Robbieho Keanea, Dimitara Berbatova a Mida. Už v létě se prý londýnskému celku ozvalo několik zájemců o jeho služby, ale vedení Spurs jej odmítlo prodat.

Aston Villa nečekaně dobře rozjela sezónu, v tabulce je pátá a začíná pomýšlet na postup do evropských pohárů. Proto hodlá O'Neill v zimě posilovat kádr. Podle dřívějších zpráv by stál také o útočníka Alana Smithe z Manchesteru United.

ČTK, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.