Ronaldo si stěžuje, že je buď skvělý, nebo tlustý

8. prosince 2006 14:05 - MADRID

Brazilský útočník Ronaldo si posteskl, že nikdy nemůže uspět v debatě, která se neustále vede kolem jeho údajné nadváhy. Naposledy ho kritizoval jeho trenér v Realu Fabio Capello, který Ronaldovu váhu označil za jeden z důvodů, proč dává přednostu Ruudu van Nistelrooijovi.

Ronaldovi se neustálé narážky na jeho tělesnou hmotnost nelíbí. "Myslím, že je absurdní strávit tolik času mluvením o mé váze," řekl na tiskové konferenci a vzápětí zkritizoval přístup novinářů. "Nejvíc mě štve, v jaké podobě se ty věci objevují v tisku. Když dávám góly, jsem skvělý, když ne, jsem tlustý."

Třicetiletý o víkendu Jihoameričan skóroval před týdnem v ligovém zápase s Bilbaem a ve středu přidal další dvě branky v Lize mistrů do sítě Dynama Kyjev, předtím však v této sezóně vstřelil jen jeden gól. Potýkal se ale i se zdravotními problémy, po mistrovství světa absolvoval operaci kolena a v listopadu si znovu poranil kolenní vazy.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.