Haškovo St. Etienne uhrálo remízu s Lille

PAŘÍŽ

Fotbalisté St. Etienne v neděli remizovali 2:2 na hřišti Lille a po 17. kole francouzské ligy jim patří páté místo v tabulce. Svěřence trenéra Ivana Haška dělí dva body od dnešních soupeřů, které sobotní výhrou nad Toulouse sesadil na třetí příčku Lens.

Vedoucí Lyon zlomil odpor Paris St. Germain až v závěrečných minutách brankami Crise a Maloudy a po výhře 3:1 má v čele nadále náskok 14 bodů. David Rozehnal odehrál v dresu poražených celý zápas.

Tým Lille, který si ve středu výhrou 2:0 nad AC Milán zajistil postup do vyřazovací fáze Ligy mistrů, dnes působil unaveným dojmem a hosté se po sedmi minutých ujali gólem Ilana vedení. Brazilský útočník pak v 65. minutě vyrovnal i na konečných 2:2. Český útočník Marek Heinz odehrál v hostujícím týmu celý zápas, na rozdíl od minulého kola se ale gólově neprosadil.

Francie - 17. kolo:
Lille - St. Etienne 2:2 (21. Bodmer, 52. Keita - 7. a 65. Ilan), Lyon - Paris St. Germain 3:1 (45.+2 Wiltord, 87. Cris, 88. F. Malouda - 60. Pauleta).