Real Madrid nabízí za Kaká 1,7 miliardy korun

13. prosince 2006 17:06 - MADRID

Real Madrid prý s blížícím se přestupovým obdobím začíná znovu zvyšovat své úsilí o angažování brazilského fotbalisty Kaká. Podle španělského listu As nabízí hvězdě AC Milán sedmiletou smlouvu, italskému klubu je pak ochoten vyplatit odstupné ve výši 1,74 miliardy korun.

 

archiv

Milánský klub stále opakuje, že čtyřiadvacetiletý ofenzivní záložník není na prodej, ale Real se nechce nechat odradit. Pro jeho předsedu Ramóna Calderóna je boj o Kaká i věcí cti, protože brazilského hráče slíbil přivézt na San Bernabeu v létě v rámci své volební kampaně.

Španělská média připomínají, že pro Real není v současnosti problémem nabídnout Milánu i fotbalistovi lukrativní podmínky. Nedávno totiž prodal televizní práva na své zápasy, za která během sedmi let obdrží 22,5 miliardy korun.

ČTK

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.