Rubriky:

Evropské ligy

Slavný klub PSG vyhlásil válku novinářům

27. prosince 2018 11:47

Francouzská média se připojila k podpoře sportovního listu L´Equipe poté, co list zveřejnil informaci o tom, že byl jejich redaktorům zakázán vstup na tiskové konference slavného PSG. Pařížskému klubu se nelíbily některé články ve zmíněném periodiku a rozhodl se s novináři tímto způsobem bojovat.

 

Benoit Tessier, Reuters

Pořádný poprask vzbudila informace o tom, že slavný pařížský klub zakázal vstup novinářům listu L´Equipe na prosincové tiskové konference a další klubové mediální akce. Reagoval tak na články, kdy L´Equipe uvedl, že PSG bude muset z důvodu porušení finančního fair play prodat své největší hvězdy - Brazilce Neymara a talentovaného Francouze Kyliana Mbappého.

To vedení PSG rozčílilo natolik, že se rozhodlo přistoupit k radikálnímu kroku a začalo válku s novináři. List L´Equipe se okamžitě dočkal podpory od několika mediálních společností. V jejich petici se píše, aby klub ve jménu svobody tisku válku s novináři ukončil. Zatím není jasné, jak se bude záležitost vyvíjet dál.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.