Živě

To je smůla! Brazilec se zranil při proměněné penaltě

31. března 2019 16:47 - Porto

Kuriózní zranění utrpěl brazilský fotbalista Alex Telles z Porta během sobotního utkání portugalské ligy při proměněném pokutovém kopu. Zatím není jasné, jak dlouho bude šestadvacetiletý obránce mimo hru a zda je ohrožen jeho start ve čtvrtfinále Ligy mistrů proti Liverpoolu.

 

Miguel Vidal, Reuters

Telles v 69. minutě zápasu na hřišti Sportingu Braga proměnil penaltu a vyrovnal na 2:2. Bezprostředně po úspěšné střele se ale zhroutil na trávník v agónii a kvůli bolestem v kyčli musel střídat.

Porto díky dalšímu pokutovému kopu, z něhož skóroval Francisco Soares, otočilo na 3:2 a v tabulce je pouze o skóre druhé za odvěkým rivalem Benficou Lisabon.

Telles se minulý týden v přípravném utkání proti Panamě dočkal premiérového startu za brazilskou reprezentaci, v úterý v Praze proti českému týmu se na trávník nedostal.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.