Živě

Stronati je podle polských médií blízko odchodu z Baníku do Poznaně

5. června 2019 10:39 - Varšava

Fotbalový obránce Patrizio Stronati má podle polských médií blízko k přestupu z Baníku Ostrava do celku Lech Poznaň. List Gazeta Wyborcza napsal, že čtyřiadvacetiletý stoper začátkem týdne klub navštívil a sedminásobný polský mistr jedná o jeho angažování.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Stronati má v Baníku smlouvu ještě na tři roky. Server transfermarkt.com odhaduje hráčovu hodnotu na 900 000 eur (23 milionů korun).

V ostravském klubu Stronati před šesti lety začal prvoligovou kariéru, v roce 2015 odešel do Austrie Vídeň. V roce 2017 hostoval v Mladé Boleslavi, a když se ani po návratu do Rakousku neprosadil do kádru Austrie, vrátil se loni do Baníku.

V první lize dosud bývalý český mládežnický reprezentant odehrál 87 zápasů a dal čtyři góly. Baníku letos pomohl do finále domácího poháru.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.