Rubriky:

Evropské ligy

Odvážný podavač míčů to v zápase skotské ligy neměl jednoduché

14. srpna 2019 12:26 - Glasgow/Praha

Humorná epizoda s podavačem míčů zpestřila utkání 2. kola skotské Championship mezi týmy Partick Thistle a Dundee United na stadionu Firhill v hlavním městě Glasgow. Obětavý chlapec musel pro balón podlézt úzký reklamní poutač. Hráči Dundee zvítězili 2:1.

sntv

Balón se nešťastnou náhodou ocitl pod reklamním bannerem a žádný jiný míč zrovna nebyl hráči v dosahu. Mladý podavač nejprve doběhl až k místu, kam se balón zakutálel, když ale uviděl, kam až zapadl, do zdolání překážky se mu kvůli dešti dvakrát nechtělo. Tázavě se proto rozhlížel kolem sebe a zřejmě doufal, že se mu z úkolu nějakým způsobem podaří vykroutit.

Diváci chlapce ale začali záhy povzbuzovat, a tak pro balón nakonec vlezl. Publikum jeho odvahu ocenilo potleskem. Jeho snaha ale přišla vniveč. K pobavení všech se nový míč objevil na hřišti zrovna ve chvíli, kdy klučina i s úlovkem vylezl zpět na hrací plochu.

Fotbalisté Dundee United zvítězili na hřišti Partick Thistle 2:1. Hosté tak po dvou odehraných kolech s plným bodovým zápisem vedou druhou nejvyšší skotskou ligu.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy