Nice - Paris St. Germain 1:4Fotbalisté PSG deklasovali oslabené Nice

Paříž

Fotbalisté Paris Saint-Germain zvítězili v předehrávce 10. kola francouzské ligy 4:1 v Nice, které dohrávalo bez dvou vyloučených hráčů. Úřadující mistři po třetí výhře za sebou zvýšili vedení v neúplné tabulce před Nantes na pět bodů.

Favorita poslal brzy do dvougólového vedení Ángel Di María, jenž skóroval v 15. minutě po brejku a ve 21. minutě krásným obloučkem z ostrého úhlu. V 67. minutě dal snížením Igniatius Ganago domácím naději, o kterou ale přišli vyloučeními v rychlém sledu Wylana Cypriena v 74. minutě a Christophea Herellea o tři minuty později.

Oslabené hosty v závěru dorazil střídající Kylian Mbappé. Dvacetiletý útočník v 88. minutě krátce o příchodu na hřiště přidal třetí gól a v nastavení přihrál před prázdnou branku na poslední trefu zápasu Mauru Icardimu.

Francouzská fotbalová liga - 10. kolo:
Nice - Paris St. Germain 1:4 (67. Ganago - 15. a 21. Di María, 88. Mbappé, 90.+1 Icardi).