Evropské ligy

Fotbalista řádil a vykartoval se během dvou minut. Pak se skoro porval

6. března 2020 06:42 - Atény/Praha

Neudržel nervy na uzdě. Španělský fotbalista řeckého Volosu Iker Guarrotxena předvedl v utkání na hřišti Panathinaikosu hodně nešťastnou dvouminutovku. Během ní si připsal dvě žluté karty za napadení rozcvičujícího se protihráče a za nešetrné nakopnutí soupeře během hry. Na jeho řádění se můžete podívat ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Sedmadvacetiletému útočníkovi Ikeru Guarrotxenovi se 26. kolo řecké nejvyšší soutěže příliš nepodařilo. Volos sice proti aténskému celku krátce po změně stran snížil na 1:2 záasluhou gólu Slováka Erika Jindriška, záhy ale naděje hostů srazil horkokrevný Španěl.

V 62. minutě duelu se nejprve pustil do strkanice s rozcvičujícím se protihráčem u rohového praporku, za což vyfasoval první žlutou kartu. Už o dvě minuty později svedl souboj o plachtící balon značně agresivním způsobem, soupeře přitom nakopl nevybíravým způsobem do nohy a po druhém karetním trestu zamířil do útrob stadionu.

Nejlepší brankář světa? Za tohle bych ho zabil, tepe legenda Manchesteru United gólmana

Aby toho nebylo málo, cestou do šaten se Guarrotxena znovu málem porval a za postranní čáru ho proto museli doprovodit spoluhráči. Volos následně dvakrát inkasoval a připsal si jednoznačnou porážku 1:4.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.