Fotbalista řádil a vykartoval se během dvou minut. Pak se skoro porval

6. března 2020 06:42 - Atény/Praha

Neudržel nervy na uzdě. Španělský fotbalista řeckého Volosu Iker Guarrotxena předvedl v utkání na hřišti Panathinaikosu hodně nešťastnou dvouminutovku. Během ní si připsal dvě žluté karty za napadení rozcvičujícího se protihráče a za nešetrné nakopnutí soupeře během hry. Na jeho řádění se můžete podívat ve videu níže.

Video již není dostupné

sntv

Sedmadvacetiletému útočníkovi Ikeru Guarrotxenovi se 26. kolo řecké nejvyšší soutěže příliš nepodařilo. Volos sice proti aténskému celku krátce po změně stran snížil na 1:2 záasluhou gólu Slováka Erika Jindriška, záhy ale naděje hostů srazil horkokrevný Španěl.

V 62. minutě duelu se nejprve pustil do strkanice s rozcvičujícím se protihráčem u rohového praporku, za což vyfasoval první žlutou kartu. Už o dvě minuty později svedl souboj o plachtící balon značně agresivním způsobem, soupeře přitom nakopl nevybíravým způsobem do nohy a po druhém karetním trestu zamířil do útrob stadionu.

Nejlepší brankář světa? Za tohle bych ho zabil, tepe legenda Manchesteru United gólmana

Aby toho nebylo málo, cestou do šaten se Guarrotxena znovu málem porval a za postranní čáru ho proto museli doprovodit spoluhráči. Volos následně dvakrát inkasoval a připsal si jednoznačnou porážku 1:4.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.