Rubriky:

Evropské ligy

V 95 letech přemohla koronavirus! Prababička je úžasná bojovnice, jásá Fábregas

29. dubna 2020 21:57 - Monako

Španělský fotbalista Cesc Fábregas v emotivním příspěvku na twitteru ocenil svou prababičku, jež se v pětadevadesáti letech vyléčila z nemoci covid-19. Mistr světa a dvojnásobný mistr Evropy uvedl, že jeho prababička se nakazila společně se zhruba 70 procenty obyvatel pečovatelského domu v Barceloně.

 

"V 95 letech porazila koronavirus. Včerejší test vyšel negativní!" napsal dnes na twitteru dvaatřicetiletý Fábregas. "Moje prababička je úžasná bojovnice, ale nic z toho by nebylo možné bez pomoci sester a lékařů, kteří nasazují každým okamžikem své životy, abychom my všichni mohli v těchto těžkých časech žít alespoň trochu lépe," uvedl záložník Monaka, jenž hrál také za Arsenal, Barcelonu a Chelsea.

Fábregas už Monaku nabídl, že si nechá na čtyři měsíce odložit plat, aby klubu pomohl zmírnit dopady koronavirové krize. Zároveň přistoupil na snížení mzdy o 30 procent.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.