Petrohrad jen remizoval s Kinského Saturnem, Čech vychytal nulu

PETROHRAD

Fotbalisté Zenitu Petrohrad v dnešní dohrávce 20. kola ruské ligy doma jen remizovali 2:2 se Saturnem MO, jehož branku hájil český brankář Antonín Kinský. Obhájce titulu si tak zkomplikoval boj alespoň o třetí místo v tabulce, na moskevské Dynamo ztrácí z pátého místa už čtyři body.

Petrohrad, v jehož sestavě odehrál celé utkání český reprezentant Radek Šírl, začal aktivně a již po sedmi minutách překonal Kinského Fajzulin. Hosté však ještě do poločasu zápas otočili. Alespoň bod tak musel Zenitu vystřelit osm minut před koncem turecký útočník Tekke.

Dvě branky ruského reprezentanta Biljaletdinova zajistily Lokomotivu Moskva výhru 3:0 v dohrávce 16. kola s poslední Jaroslavlí. Čisté konto vychytal český brankář Marek Čech.