Parádní trefa přes celé hřiště! Gólman předvedl neskutečný kousek

2. listopadu 2020 21:09 - Voluntari/Praha

Kuriózní branku přes celé hřiště předvedl fotbalový brankář Mihai Udrea během víkendového zápasu nižší rumunské soutěže mezi domácí rezervou Voluntari a béčkem FCSB. Gólman Bukurešti odkopl balon před dotírajícím útočníkem a jeho snaha následně skončila naprosto senzační trefou. FCSB si i díky gólu hrdiny duelu připsalo výhru 4:1.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Běžela druhá půle zápasu rezervních týmů FCSB a Voluntari, když se za stavu 1:1 stalo něco, co se na fotbalových trávnících zas tak často nevidí.

Brankář hostující Bukurešti se díky velké náhodě kuriózně zapsal mezi střelce, když vysokou svící přes celé hřiště překvapil gólmana Voluntari a jeho odkop zapadl přesně pod horní břevno soupeřovy branky.

Devatenáctiletý rodák z Craiovy mohl být právem považován za hrdinu střetnutí. Hosté šli díky jeho šťastnému počinu do vedení 2:1 a duel pak dotáhli do vítězného konce poměrem 4:1.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.