PSG - Rennes 3:0Di María zařídil fotbalistům PSG osmou ligovou výhru za sebou

Paříž

Fotbalisté Paris Saint-Germain i bez zraněných ofenzivních hvězd Neymara a Kyliana Mbappého porazili ve šlágru 10. kola francouzské ligy 3:0 třetí Rennes, jež se na ně mohlo v případě výhry bodově dotáhnout. Osmým vítězstvím v domácí soutěži za sebou dali úřadující šampioni alespoň částečně zapomenout na výsledky v Lize mistrů, kde ze tří zápasů vyhráli jen jednou.

Ángel Di María byl klíčovým mužem PSG v ligovém utkání proti Rennes.

Tři dny po porážce 1:2 s Lipskem byl klíčovým mužem zápasu Ángel di María, jenž se představil v lize poprvé po čtyřzápasovém distanci za nesportovní chování v zářijovém duelu proti Marseille. Dvaatřicetiletý Argentinec nejprve v 11. minutě vybojoval napadáním rozehrávky soupeře míč pro střelce první branky Moiseho Keana a další dva góly pak ve 21. a 73. minutě dal sám.

Pařížané vedou tabulku o pět bodů před Lille, jež má k dobru nedělní zápas v Brestu.