Baroš po dvou měsících hrál za Galatasaray!

ISTANBUL

Český fotbalový reprezentant Milan Baroš se po více než dvou měsících vrátil na trávník. Za Galatasaray Istanbul odehrál posledních 21 minut čtvrtfinále Tureckého poháru na stadionu Gaziantepsporu, kde hosté prohráli 2:3 a v domácí odvetě budou muset dohánět jednobrankovou ztrátu.

Milan Baroš se konečně vrátil na hřiště

Baroš chyběl Galatasarayi od poloviny října kvůli zranění stehenního svalu. Nakrátko se vrátil jen 28. listopadu, kdy nastoupil v ligovém derby s Besiktasem, ale svalové potíže ho trápily dál. Kvůli nerozehranosti po zranění chybí i v české nominaci na přípravný zápas v Chorvatsku.

Dnes v 69. minutě prvního pohárového čtvrtfinále vystřídal za nerozhodného stavu 2:2 autora prvního gólu Galatasaraye Kazima Kazima. Domácí poté vstřelili vítěznou branku, jejímž autorem byl v 78. minutě Cenk Tosun.