Živě

Dva fotbalisté Rangers nesmí po návštěvě večírku hrát sedm zápasů

19. listopadu 2020 17:20 - Glasgow

Trest na sedm zápasů dostali fotbalisté Glasgow Rangers Jordan Jones a George Edmundson za porušení opatření proti šíření koronaviru. Provinili se tím, že po vyhraném zápase skotské ligy 1. listopadu navštívili večírek. Distanc jim vyprší 30. prosince.

 

Lee Smith, Reuters

Záložník Jones i obránce Edmundson mají zásluhu na tom, že Rangers zatím ve skotské soutěži neprohráli a vedou tabulku s náskokem devíti bodů na rivala Celtic. Za porušení opatření si ale dnes vyslechli vysoký trest od národního svazu.

"Nebudeme tolerovat chování, které neodpovídá stanoveným standardům. Pro naše hráče je naprosto nepřijatelné, aby se účastnili něčeho, co ohrožuje vypracované protokoly, které Rangers zavedlo," uvedl již dříve výkonný ředitel klubu Stewart Robertson.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.