Za národní tým se útočník Milan Baroš nemůže prosadit, v dresu Galatasaraye se mu ale daří. V šestém kole turecké fotbalové ligy rozhodl gólem o vítězství svého týmu na domácí půdě nad Bursasporem 2:1.

Fotbalista Galatasaraye Istanbul Milan Baroš

Baroš se prosadil i v posledním kole před reprezentační přestávkou. Gólem z penalty uzavřel skóre zápasu v utkání proti Ankaragücü (3:0).

V nedělním utkání otevřel skóre Barošův spoluhráč Elmander ve 21. minutě. Hosté však vyrovnali deset minut před koncem zápasu. Baroš šel na hřiště o tři minuty později. A sázka na něj se trenérovi Fatihu Terimovi vydařila.

Český forvard totiž tři minuty před koncem zápasu naběhl do pokutového území soupeře, převzal přihrávku od střelce úvodního gólu Elmandera a nekompromisní ranou rozhodl o vítězství istanbulského celku.

Celý zápas odehrál za Galatasaray také český obránce Tomáš Ujfaluši.

Galatasaray se díky zisku tří bodů dotáhl na vedoucí Büyüksehir. Třináct bodů má ještě i třetí Fenerbahce.

Turecká fotbalová liga - 6. kolo:
Büyüksehir - Samsunspor 3:0, Genclerbirligi - Antalyaspor 3:0, Galatasaray - Bursaspor 2:1 (za domácí gól Baroš), Manisaspor - Karabükspor 2:1.