Tragédie ve Francii. Po prvoligovém zápase se na správce zřítilo osvětlení

21. prosince 2020 07:47 - Lorient/Praha

Velká tragédie se stala na stadionu francouzského prvoligového týmu FC Lorient po nedělním utkání s fotbalisty Rennes (0:3). Na jednoho ze správců stadionu při plnění pozápasových pracovních povinností spadlo umělé osvětlení, které slouží k obnově trávníku. Podle zpráv z francouzských médií 38letý muž následkům zranění podlehl.

 

Profimedia.cz

Tragická nehoda se přihodila kolem sedmé hodiny večerní, pár minut po závěrečném hvizdu. Členové obou týmů se vraceli na plochu a z nešťastné události byli viditelně otřesení.

Nepomohla ani rychlá pomoc přítomných zdravotníků. Život muže, jenž byl otcem tří dětí, se už zachránit nepodařilo. Po převozu do nemocnice zemřel.

Na stadionu byl v době neštěstí i starosta Lorientu Fabrice Loher. „Stala se děsivá nehoda. Police začala její příčiny ihned na místě vyšetřovat," sdělil Loher.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

roj, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: