Dokud budu trenérem, tak tady dohrál, zlobí se kouč na střelce. Přijde náhrada ze Slavie?

16. srpna 2021 09:41 - Bratislava

Brazilský fotbalista Rafael Ratao zřejmě končí v bratislavském Slovanu, kterému v minulé sezoně pomohl k titulu 14 zásahy. V téhle zaznamenala zatím jediný a další už asi nepřidá. „Pokud já budu trenérem, tak tady dohrál,“ vyjádřil se nekompromisně kouč slovenského mistra Vladimír Weiss po zápase s Michalovcemi. Do Slovanu možná zamíří slávista Mick van Buren.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Slovenská média připomínají Weissova slova, že během poločasové přestávky posledního duelu Slovanu se měl udát nespecifikovaný incident," „Je to interní věc, bude to mít dohru," poznamenal Weiss. Situace jen navyšuje pravděpodobnost příchodu útočníka.

Mohl by to být čtyřnásobný český mistr ze Slavie. „Jednáme, rámcové jsou všechny strany dohodnuté. Ale Mick má i několik nabídek z české ligy," cituje isport.cz Jiřího Müllera z agentury ESA, která Van Burena zastupuje.

https://www.facebook.com/SKSlovanBratislava1919/posts/10159558015084462

Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.