VIDEO: To je klikař. Fotbalista nejprve zazdil penaltu, z dorážky pak předvedl fantastické nůžky

27. září 2013 11:35 - Brusel

Zajímavé rozuzlení po zahrání pokutového kopu bylo k vidění v sobotním zápase druhé belgické ligy. Vedoucí tým soutěže Mouscron-Péruwelz porazil Hoogstraten 2:1, ale více než o dvou brankách domácího týmu se mluví o trefě hostujícího Glenna van der Lindena. Ten nejprve zazdil pokutový kop, vzápětí ale uspěl z dorážky, jeho nůžky přes hlavu poslaly míč do sítě.

Hostující hráč kopl penaltu prachbídně a nechal vyniknout brankáře Alexandra Oukidju. Jenže ten míč pouze vyrazil zpět k nohám van der Lindena a ten druhou šancí nepohrdl.

Fotbalista Hoogstratenu předvedl parádní nůžky přes hlavu a trefil se přesně pod břevno. Gólman lovil míč až za brankovou čarou a rozhodčí gól na 1:2 z hostujícího pohledu správně uznal.

jis, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.