Evropské ligy

CSKA rozstřílel v ruské fotbalové lize FK Krasnodar a je pátý

27. října 2013 12:26 - Moskva

Fotbalisté CSKA Moskva, kteří jsou jedním ze soupeřů Plzně v základní skupině Ligy mistrů, rozstříleli ve 14. kole ruské ligy FK Krasnodar 5:1. Svého soupeře dostihli bodově v tabulce a posunuli se za něj na páté místo.

Alexander Demianchuk, Reuters

Obhájci titulu se dostali do vedení ve 14. minutě, kdy brankáře Alexandra Filcova propálil střelou mezi nohy Zoran Tošič. Už za dalších pět minut zvýšil Seydou Doumbia a do poločasu stačil uzavřít hattrick Tošič. Po přestávce snížil Pavel Mamajev, ale skóre na 5:1 uzavřel hlavou Sergej Ignaševič.

Trenér Leonid Sluckij, jehož tým duelem na stadiónu Viktorie 10. prosince uzavře program základní skupiny D, nasadil sestavu: Akinfejev - Nababkin, Ignaševič, A. Berezuckij, Ščennikov - Milanov (46. Rahimič), Honda - Musa, Tošič, Vitinho (46. Zuber) - Doumbia (71. Bazeljuk).