Nepřehlédnutelný fotbalový obr Léonard Kweuke platil v české fotbalové Gambrinus lize v dresu Sparty za postrach všech obran. Teď už si začíná získávat respekt i v turecké lize, kde se po svém příchodu do Rizesporu poprvé střelecky prosadil. A jeho trefa stála opravdu za to.

Efektní gól Léonarda Kweukeho

Zatímco v Česku se prosazoval spíše silovým stylem hry, v Turecku ukázal, že umí dát gól i velmi efektními nůžkami. Radost z nádherné trefy mu ale pokazila konečná porážka jeho týmu od Eskisehirsporu 1:4.

Šestadvacetiletý Kamerunec se trefil coby střídající hráč, do utkání nastoupil až v 46. minutě a důvěru splatil gólem o dvacet minut později. Ve svém pátém vystoupení v novém angažmá si tak připsal premiérovou trefu, která mu však u fanoušků a možná i u trenéra značně přidá na popularitě.