VIDEO: Nestyda. Chtěl rozhodit soupeře, tak mu sáhl do rozkroku!

7. dubna 2014 10:03 - Kerkrade

Na pořádnou ostudu si v nedělním utkání nizozemské Eredivisie zadělal stoper Rody Kerkrade Guy Ramos. Zadák z Kapverdských ostrovů chtěl v domácím utkání proti Alkmaaru před zahráním standardní situace rozhodit z koncentrace útočníka Arona Johannssona, místo tradičního pošťuchování či spršky nadávek však zvolil dosti oplzlý způsob - soupeřovi sáhl přímo do rozkroku!

Žádná náhoda, naopak promyšlené gesto, které však rozhodčím uniklo a zůstalo nepotrestáno. Kapverďan za stavu 1:0 pro Rodu nepatřičným způsobem sáhl svému soupeři mezi nohy, což se Johannssonovi pochopitelně pranic nelíbilo.

Americký útočník Johannsson se však z incidentu brzy oklepal a po hodině hry se zapsal do střelecké listiny. Alkmaar si díky němu odvezl bod za remízu 2:2. A Ramos? Ten prožíval zápas hodně emotivně, stoper posledního mužstva nizozemské ligy byl nakonec v 81. minutě po druhé žluté kartě vyloučen.

jis, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.