Ružomberok - Slovan 1:2Slovan zvítězil v Ružomberoku, Chovanec slavil první výhru

Bratislava

Fotbalisté Slovanu Bratislava po čtvrteční porážce 0:3 od pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy uspěli v domácí soutěži na hřišti Ružomberoku, kde zvítězili 2:1. Ligová premiéra vyšla kouči Jozefu Chovancovi, který v minulé sezóně působil právě v Ružomberoku.

Záložník Slovanu Bratislava Igor Žofčák.

Slovan ale nezačal dobře, v 37. minutě se do vedení dostali domácí zásluhou Vavríka. O tři minuty později ale nešťastně hlavou poslal míč za vlastního gólmana Práznovský. O zisku tří bodů pro hosty rozhodl v 62. minutě po povedeném Bagayokově centru Peltier. Rodák z Trinidadu a Tobaga se trefil poprvé v sezóně. Slovan vyhrál v lize poprvé od 31. srpna.

Trenér Slovanu Chovanec nasadil sestavu: Perniš - Jablonský, Gorosito (46. Hudák), Bagayoko, Kolčák - Grendel, Žofčák, Milinkovič, Štefánik (85. Lásik), Soumah (77. Halenár) - Peltier.

Slovenská fotbalová liga - 15. kolo:
Ružomberok - Slovan Bratislava 1:2 (37. Vavrík - 40. vlastní Práznovský, 62. Peltier)