Rubriky:

Evropské ligy

Plácal se jako ryba. Fotbalový simulant předvedl odporné divadlo

4. března 2015 17:25 - Kyjev

Komedii, za kterou by si možná vysloužil Oscara, ale rozhodně ne aplaus fotbalových příznivců, předvedl v ukrajinské lize záložník Metallurgu Doněck Oleksandr Nojok. V zápase s Lvovem si uřízl pořádnou ostudu poté, co na trávníku předstíral bolest a zranění.

Běžela třetí minuta nastaveného času a domácí Doněck hrál v kyjevské Obolon Areně s Karpaty Lvov nerozhodně 1:1. Více než dva tisíce diváků v ochozech bylo napjato, zda se domácím přece jen podaří vstřelit vítězný gól a vybojovat tři body.

Místo rozhodující branky se však fanoušci dočkali už jen nechutného divadla v podání střídajícího Nojoka. Dvaadvacetiletý středopolař Metallurgu se déle než deset vteřin svíjel na zemi s bolestivou grimasou. Držel se za hlavu a plácal sebou na hřišti jako ryba lapající po dechu. Když zjistil, že rozhodčí na jeho teatrální vystoupení nereaguje, bleskurychle vyskočil na nohy a pokračoval dál v utkání jakoby se vůbec nic nestalo. Střetnutí nakonec skončilo remízou 1:1.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.