Evropské ligy

Bordeaux - Marseille 1:0

Bordeaux těsně porazilo ve francouzské lize Marseille

12. dubna 2015 23:16 - Paříž

Fotbalisté Bordeaux porazili ve francouzské lize Marseille 1:0 a na páté St. Etienne ztrácejí dva body. Za vítězný tým odehrál celý zápas záložník Jaroslav Plašil.

První poločas byl ve znamení smůly na obou stranách. Nejprve v 15. minutě po chybném výkopu hostujícího brankáře Mandandy nastřelil tyč obránce Bordeaux Mariano, čtyři minuty nato stejně dopadl na druhé straně Alessandrini. Šestadvacetiletý záložník Marseille byl i nadále aktivní a v 41. minutě znovu orazítkoval tyč Carrassovy branky.

Rozhodující okamžik nastal v 61. minutě: Mariano poslal přihrávku do vápna na Yamberého, obránce Bordeaux poprvé v nejvyšší francouzské soutěži vyslal střelu na bránu a byl z toho gól.

Bordeaux je v tabulce šesté s dvoubodovou ztrátou na St. Etienne, Marseille podruhé v řadě prohrála a je čtvrtá o bod za Monakem.