Robbie Keane dvěma góly zařídil vítězství Tottenhamu

Londýn

Irský útočník Robbie Keane v neděli v anglické lize vstřelil dvě branky a nejvíce se podílel na vítězství fotbalistů Tottenhamu nad Blackburnem. V deváté minutě otevřel skóre a tři minuty před přestávkou zvýšil na 2:0 pro domácí Tottenham.

Vzápětí sice snížil Sinama Pongolle a Bellamy v 67. minutě dokonce vyrovnal, ale Mido dvacet minut před koncem zápasu zajistil Tottenhamu tři body.

V prvním dnešním zápase 28. kola řecký fotbalista Jorgos Samaras z Manchesteru City vstřelil dva góly během dvou minut a rozhodl o výsledku duelu se Sunderlandem. Jednadvacetiletý útočník se trefil v 9. a 10. minutě a domácí porazili nejhorší tým soutěže 2:1.

Výsledky - 28. kolo:
Manchester City - Sunderland 2:1 (9. a 10. Samaras - 25. Kyle), Tottenham - Blackburn 3:2 (9. a 42. Keane, 70. Mido - 44. Sinama Pongolle, 67. Bellamy).