Konec čekání na gól! Po Kolářovi se trefil v Turecku i Pavelka

Bursa

Den po Danielu Kolářovi se dočkal svého druhého soutěžního gólu během působení v Turecku také další český záložník David Pavelka. Reprezentační středopolař otevřel skóre středečního duelu Tureckého poháru v Burse a pomohl fotbalistům Kasimpasy k očekáváné výhře 3:1 na půdě třetiligového Inegölsporu.

Pavelkův gól v Tureckém poháru

Pavelka, který v Turecku hraje od přestupu loni v zimě z Liberce, se za Kasimpasu poprvé trefil v říjnu a od té doby čekal na další gól. Prosadil se až v 21. minutě pohárového duelu, kdy si naběhl na centr z přímého kopu a netradičně hlavou zády k brance přehodil soupeřova gólmana. Pavelka vzápětí dostal žlutou kartu a v poločase ho vystřídal Hamit Yildirim.

V úterý si připsal druhý soutěžní gól v tureckém působišti také Kolář. Bývalý plzeňský záložník zvýšil na 2:0 a přispěl k výhře Gaziantepsporu 4:0 v poháru nad třetiligovým Kirklarelisporem.